Ізюмська загальноосвітня школа I‑III ступенів № 12
Ізюмської міської ради Харківської області

Завдання 4-А клас за 12.05-22.05

Завдання за 13.03-03.04

Завдання за 06.04-24.04

Завдання за 24.04-11.05

4-А клас
ДатаПредметЗміст урокуЗавдання
4-А клас (Шевченко Наталія Тихонівна)
12.05Українська моваПовторення й закріплення вивченого. Відмінювання іменників та прикметників.Вправа 154, списати, визначити відмінки іменників та прикметників.
МатематикаУзагальнення і систематизація знань за розділом «Додавання і віднімання іменованих чисел. Швидкість. Час. Відстань.»Скласти й розв’язати задачу на знаходження часу руху автомобіля (3 дії) та обернену до неї задачу.
Літературне читанняТвори сучасних українських поетів для дітей. Веселі вірші. Іван Андрусяк.Підготувати виразне читання трьох віршів, один вірш вивчити напам’ять.
13.05Українська моваКонтрольна робота. Списування. «Бути хорошими дітьми…» (В. Сухомлинський)Переглянути завдання у Вайбері, списати текст
МатематикаПовторення й закріплення вивченого. Дроби. Знаходження дробу від числа.Повторити правила. Тестування. «На урок». Дроби. Знаходження дробу від числа. (Термер Т.)
Літературне читанняВ. Драгунський «Мотогонки по вертикалі»Тестування. «На урок». (Равлюк Н.В.)
ПриродознавствоЯкою є природа Карпатських гір?С. 165-166, завдання за темою в зошиті.
14.05МатематикаПовторення й закріплення вивченого, Прийоми усних обчислень.Тестові завдання. «На урок». Математичний диктант. (Котюх Р.)
Я у світіНавчальний проєкт «Знані в усьому світі українські вироби».Підготувати повідомлення за темою.
15.05Українська мова Аналіз контрольної роботи. Повторення й закріплення вивченого про відмінки іменників.Тестування за посиланням, « На урок» Відмінки іменників (Шмаль С.)
МатематикаПовторення й закріплення вивченого. Задачі різних видів.Тестові завдання. «На урок». Задачі. (Дроздова К. О.)
Літературне читанняПозакласне читання Марія Парр «Вафельне серце» (Переклад Г, Кирпи)Посібник з позакласного читання, с.150-155, виразно читати, відповідати на питання.
18.05ПриродознавствоЯкою є природа Кримських гір?С. 166-168, завдання за темою в зошиті
Українська моваПовторення й закріплення вивченого про будову слова.Тестування за посиланням, «На урок» Будова слова (Ліскова Н. М.)
МатематикаПовторення й закріплення вивченого. Іменовані числа. Перетворення іменованих величин.Тестові завдання. «На урок». Перетворення іменованих величин. (Філіпчук О.)
Літературне читання«Що ти знаєш про зозулю». (за В. Титаренком)Тестування. «На урок». (Крипак В. В., Підсумкова к. р.)
19.05Українська моваПовторення й закріплення вивченого. Написання словникових слів.Тестування за посиланням, «На урок» Словниковий диктант (Бочкарьова А.)
МатематикаПовторення й закріплення вивченого. Вдосконалення обчислювальних навичок (письмово).2000 вправ та завдань з математики, В. М. Яцина, Сторінка 46
Літературне читання«Чому хвойні дерева не скидають свого листя взимку.»Тестування. «На урок». (Навички читання вголос. Пані О.)
20.05ПриродознавствоПовторення й закріплення вивченого. Контрольна роботаТестування за посиланням («На урок»)
МатематикаПовторення й закріплення вивченого. Вдосконалення обчислювальних навичок (письмово).2000 вправ та завдань з математики, В. М. Яцина, Сторінка 47
Літературне читання«Про Андрійка і чашку» (за Ю. Ярмишем)«Сходинки до успіху», с. 115-117, виразне читання, відповіді на питання.
Українська моваПовторення й закріплення вивченого. Частини мови.Тестування за посиланням, «На урок» Українська мова (повторення частин мови) Шмаль С.
21.05МатематикаКонтрольна роботаТестування за посиланням («На урок») Підсумкова контрольна робота (Пікуль Л.)
Я у світіНавчальний проєкт «Сім чудес України».Підготувати повідомлення за темою.
22.05Українська моваУрок розвитку мовлення. Написання стислого переказу тексту. «Правда буває гірша за кривду».Відеоурок. youtube.com, переглянути у Вайбері, скласти стислий переказ
МатематикаАналіз контрольної роботи. Повторення й закріплення знань.Тестування за посиланням («На урок») Дроби, Розв’язування задач. (Сльозко Т.)
Літературне читання« Легенда про золоте зернятко істини» (за В. Сухомлинським)«Сходинки до успіху», с. 118-121, виразне читання, відповіді на питання.
ДатаЗміст урокуЗавдання
Англійська мова (Лазукіна Олеся Вікторівна, Чернова Дарина Костянтинівна)
12.05Лондон-Нью-Йорк. Визначні місця.Прочитати діалог впр.1, стор.181-182. Зробити письмово впр.3, стор.170
13.05Узагальнюючий урок.Онлайн платформа
19.05Семестрова контрольна робота з аудіюваннячас виконання до 13.00, останній строк здачі робіт 13.10, завдання буде надіслано у шкільну групу. Семестрові роботи виконують на окремих аркушах, де зазначають прізвище та ім’я, клас, дату та вид роботи (семестрова контрольна робота з аудіювання).
20.05Комплексна семестрова контрольна робота з читання,говоріння та письма.час виконання до 13.00, останній строк здачі робіт 13.10, завдання буде надіслано у шкільну групу. Всі відповіді у цій роботі можна записувати коротко, не переписуючи умови. За бажанням можна переписувати все. Семестрові роботи виконують на окремих аркушах, де зазначають прізвище та ім’я, клас, дату та вид роботи (Комплексна семестрова контрольна робота з читання, говоріння та письма.)