Изюмская общеобразовательная школа I-III ступеней № 12
Изюмского городского совета Харьковской области

18 жовтня 2016 року відбувся шкільний семінар-практикум для вчителів початкових класів за темою «Використання диференціації як форми інтерактивного навчання».
    Відповідно до плану роботи семінару вчителями 2-х класів були проведені відкриті уроки.
   Сніжко О.М. продемонструвала на уроці літературного читання у 2-А класі за темою «Загадки Л.Глібова. Поняття авторське ставлення до героїв», як можна співпрацювати з учнями, щоб залучити до роботи весь клас, використавши новітні педагогічні технології.

Школа №12

Школа №12

Школа №12

Школа №12

Мачуліна В.В. підготувала і провела урок української мови у 2-Б класі за темою «Тверді і м’які приголосні. Позначення м’якості приголосних буквами і, я, ю, є», на якому вчителька розвивала уміння учнів співпрацювати в групах, вчила розуміти хід виконання завдання, уміти оцінювати результати своєї роботи.

Школа №12

Школа №12

Школа №12

Школа №12

Школа №12

Школа №12

Школа №12

На уроці математики у 2-В класі за темою «Додаваня і віднімання числа 8 з переходом через десяток. Розв’язування рівнянь» Свистун Т.М., враховуючи індивідуальні особливості учнів, підібрала матеріал до уроку, який сприяв розвитку пізнавальної активності учнів, зацікавлювала дітей, використовуючи віршовані задачі, математичні ігри.

Школа №12

Школа №12

Школа №12