Изюмская общеобразовательная школа I-III ступеней № 12
Изюмского городского совета Харьковской области

Про підсумки роботи

Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12

Ізюмської міської ради Харківської області щодо забезпечення реалізації

громадянами Конституційного права на звернення у 2015 році

У ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12 створені необхідні умови та вживаються заходи щодо виконання вимог Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

 Наказом від 02.01.2015 року № 3 призначено відповідальною за введенням обліку та реєстрації скарг та звернень громадян секретаря-друкарку Ляшенко Т.В.

 У ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12 особистий прийом громадян здійснюються відповідно до графіка прийому громадян директора школи, затвердженим наказом по школі № 3 від 04.01.2016 року.

 На розпорядження Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 30.09.2010 року № 532 “Про стан роботи із зверненням громадян за підсумками І півріччя” від 28.12.10 № 705 “Про затвердження графіків прийому громадян в Головному управлінні освіти і науки обласної державної адміністрації на 2011 рік” та наказу відділу освіти від 04.01.2011р. № 2

 Діловодство за зверненнями громадян у ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12 ведеться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності».

 Звернення громадян реєструються в журналі реєстрації заяв, скарг громадян.

 Облік особистого прийому громадян директором школи ведеться в окремому журналі.

 Протягом 2015 року до школи надійшло 6 письмових звернень. Питання, що порушувались у зверненнях громадян:

 На особистий надійшло 10 звернень, в яких порушувались питання щодо надання довідки про навчання вшколі, про закінчення школи, про отримання атестату, про час роботи в школі.

 Порівняно з 2014 роком у 2015 році надійшло письмових звернень на 4 більше.

 Порівняно з минулим роком на особистий прийом не надійшло звернень.

 Всі звернення розглядаються вчасно відповідно до встановленого законодавством терміну. Відповіді надсилаються заявникам та вищестоящим органам виконавчої влади. Створено умови для участі у перевірці заявниками поданих ними заяв чи скарг, можливість знайомитися з матеріалами перевірок відповідних заяв.

 ІЗОШ №12 щоквартально проводить узагальнення звернень громадян. Щоденно секретарем-друкаркою видаються довідки та заступниками директора надаються необхідні усні консультації. Аналіз звернень громадян, що надходить до школи щорічно аналізується на нараді при директору.

 Серед працівників школи постійно проводиться робота по ознайомленню зі змінами в законодавстві, що регулює роботу зі зверненнями громадян.

 Директор школи       І.В.Рябенко