Ізюмська загальноосвітня школа I‑III ступенів № 12
Ізюмської міської ради Харківської області

Прізвище, ім’я, по батькові (повністю) Стать Посада Освіта Основний робітник чи сумісник Який предмет викладає
Адміністрація
Малик Наталія Володимирівна Ж Початкові класи Повна вища Осн. початкові класи - 3,4 класи
Оніщенко Вікторія Анатоліївна Ж Фізика,
астрономія
Повна вища Осн. Фізика - 7,8,9 класи
Веприцька Світлана Станіславівна Ж Англійська мова Повна вища Осн. Англійська мова - 5,6,7 класи
Бугай Лілія Іванівна Ж Початкові класи Повна вища Осн. Початкові класи - 2Б клас
Українська мова та література
Зорянська Інна Олександрівна Ж Українська мова і література Повна вища Осн. Українська мова та література - 5,6,8 класи
Левченко Оксана Миколаївна Ж Українська мова і література Повна вища Осн. Українська мова та література - 5,6,7 класи
Ставченко Валентина Іванівна Ж Вчитель української мови та літератури Повна вища Осн. Українська мова та література - 5,10,11 класи
Сухина Альона Валеріївна Ж Українська мова та література Повна вища Осн. Українська мова та література - 5,6,7,9 класи
Російська мова та зарубіжна література
Вітік Олена Олександрівна Ж Світова література Вища Осн. Зарубіжна література - 5-11 класи
Шевченко Марина Анатоліївна Ж Російська мова Повна вища Осн. Російська мова - 5-9 класи
Англійська мова
Лазукіна Олеся Вікторівна Ж Англійська мова Повна вища Осн. Англійська мова - 1-9 класи
Чернова Дарина Костянтинівна Ж Зарубіжна література і англійська мова Повна вища Осн. Англійська мова - 1-9 класи
Шаменко Людмила Олексіївна Ж Англійська мова Повна вища Осн. Англійська мова - 5-11 класи
Математика
Донник Маргарита Генадіївна Ж Математика Повна вища Осн. Алгебра та геометрія - 5,8,10 класи
Перевозник Юлія Петрівна Ж Математика Повна вища Осн. Алгебра та геометрія - 7-11 класи.
Інформатика – 3 кл.
Павленко Кирікія Семенівна Ж Математика,
інформатика,
фізика
Повна вища Осн. Математика - 5,6 класи;
Алгебра та геометрія - 9 класи
Фізика
Лєвіщев Дмитро Миколайович Ч Фізика,
інформатика
Повна вища Осн. Фізика - 7-8,10-11 класи;
Інформатика - 9,10,11 класи;
Астрономія - 11 класи
Інформатика
Вермійчук Марина Миколаївна Ж Математика,
інформатика
Повна вища Осн. Інформатика - 2-11 класи
Черненка Аліна Сергіївна Ж Інформатика Повна вища Осн. Інформатика - 2-8 класи
Історія, правознавство
Луговець Володимир Костянтинович Ч Правознавство,
історія,
етика
Повна вища Осн. Громадянська освіта - 10 класи;
Історія - 5,7,10,11 класи;
Правознавство - 9 класи
Олійник Наталія Вікторівна Ж Історія, етика Повна вища Осн. Історія - 7-9 класи
Географія
Василенко Віта Павлівна Ж Географія,
історія,
основи здоров'я
Повна вища Осн. Географія - 6,7 класи;
Основи здоров'я - 5-9 класи
Луговець Олена Олександрівна Ж Харківщинознавство,
природознавство,
географія
Повна вища Осн. Географія - 7,9-11 класи;
Природознавства - 5 класи;
Харківщинознавство - 8,9 класи
Захист Вітчизни - 10-11 класи
Біологія, хімія
Бойко Інна Віталіївна Ж Біологія,
екологія
Повна вища Осн. Біологія - 6-11 класи;
Екологія - 11 класи
Чернятіна Тамара Григорівна Ж Хімія Повна вища Осн. Хімія - 7-11 класи
Фізична культура, Захист Вітчизни
Суддя Володимир Іванович Ч Фізична культура Повна вища Осн Фізична культура - 2-4 класи;
Захист Вітчизни - 10,11 класи
Крамаренко Ігор Миколайович Ч Фізична культура Повна вища Осн. Фізична культура - 5-11 класи
Пивовар Ольга Миколаївна Ж Фізична культура Повна вища Осн. Фізична культура - 5-11 класи
Трудове навчання, образотворче і музичне мистецтво
Кокарєва Марина Олександрівна Ж Музичне мистецтво Повна вища Осн. Музичне мистецтво - 1-7 класи;
Мистецтво - 8-11 класи
Конопля Віктор Миколайович Ч Трудове навчання, креслення Повна вища Осн. Трудове навчання - 5-9 класи
Шевченко Альбіна Юріївна Ж Образотворче мистецтво, трудове навчання Повна вища Осн. Образотворче мистецтво - 5-7 класи;
Трудове навчання - 5-9 класи
Початкові класи
Борщ Наталія Вікторівна Ж Початкові класи Повна вища Осн. Початкові класи - 4Б клас
Мачуліна Валентина Вікторівна Ж Початкові класи Повна вища Осн. Початкові класи - 1Б клас
Посікун Людмила Михайлівна Ж Початкові класи Повна вища Осн. Початкові класи - 2А клас
Родімкіна Марина Володимирівна Ж Початкові класи Повна вища Осн. Початкові класи - 3Б клас
Сеплива Анна Миколаївна Ж Початкові класи Повна вища Осн. Початкові класи 2-В клас
Сніжко Олена Миколаївна Ж Початкові класи Повна вища Осн. Початкові класи - 1А клас
Чорнобай Марина Олександрівна Ж Початкові класи Повна вища Осн. Початкові класи - 3В клас
Шевченко Наталія Тихонівна Ж Початкові класи Повна вища Осн. Початкові класи - 4А клас
Школьна Наталія Олександрівна Ж Початкові класи Базова вища Осн. Початкові класи - 3А клас
Асистенти вчителя
Горбачова Лариса Анатоліївна Ж Логопед-дефектолог Повна вища Осн Асистент учителя - 2В клас
Свистун Тетяна Михайлівна Ж Початкові класи Повна вища Осн. Асистент учителя - 3Б клас
Гармаш Марина Володимирівна Ж Початкові класи Повна вища Осн. Асистент учителя - 1Б клас
Соціальні педагоги, психологи та педагоги організатори
Мєлєнь Ірина Борисівна Ж Педагог-організатор Базова вища. Осн. -
Ткаченко Наталія Миколаївна Ж Соціальний педагог Повна вища Осн. Історія - 6 кл.
Герасимова Ксенія Михайлівна Ж Практичний психолог Повна вища Осн. -
Сумісники
Верещака Галина Миколаївна Ж Трудове навчання Вища Сум. Трудове навчання – 5-7 кл
Лесик Олена Петрівна Ж Початкові класи Повна вища Сум Основи здоров’я – 3-4 кл.
У відпустці
Скобєлєва Марина Андріївна Ж Математика, інформатика Повна вища Осн. -
Бібліотекарі
Толстая Світлана Миколаївна Ж Бібліотекар Повна вища Осн. -